Zespół

Jesteśmy zespołem ekspertów językowych i project managerów, którzy zarządzają pracą świetnych tłumaczy i doświadczonych redaktorów do zadań specjalnych.

Mamy jasno ustalone standardy, w których jakość gra najważniejszą rolę.  Dużą wagę przykładamy do komunikacji z klientem, poznajemy jego potrzeby i proponujemy indywidualne rozwiązania.

Skontaktuj się z nami!

Poznaj nas:

Katarzyna Wysocka Partner zarządzający

Języki: angielski, niemiecki

Partner zarządzający; odpowiada za dział tłumaczeń kreatywnych i przysięgłych

Założycielka Wordlink, tłumaczka przysięgła języka angielskiego, absolwentka ILS i Collegium Civitas. Zarządza pracą całego zespołu Wordlink, wytycza kierunki działań i nadzoruje ich realizację. Reprezentuje Wordlink w organizacji BNI, gdzie nawiązuje coraz szersze kontakty biznesowe. Specjalizuje się w tłumaczeniach prawniczych i kreatywnych. 

Karolina Łukiewicz Senior Project Manager

Języki: angielski, francuski

Odpowiada za prowadzenie kluczowych projektów i nadzoruje dział QA

Świetnie zorganizowana, opanowana i skrupulatna w zarządzaniu projektami językowymi. Zarządza projektami stałych Klientów, dbając o wysoką jakość i żelazną ręką pilnując dotrzymywania terminów. Rzeczowo i konkretnie odpowie na wszelkie pytania. Oprócz dyplomu studiów językowych posiada też tytuł magistra psychologii. 

Iga Moroz Senior Project Manager & New Business Developer

Języki: angielski, hiszpański, niemiecki

Odpowiada za prowadzenie kluczowych projektów i rozwój biznesu

Korzystając z długoletniego doświadczenia, Iga obsługuje naszych kluczowych Klientów i zarządza najbardziej skomplikowanymi projektami językowymi. Jest świetna w nawiązywaniu relacji, dlatego często można spotkać ją na imprezach networkinowych, gdzie reprezentuje barwy Wordlink. To z nią porozmawiasz w sprawie współpracy z Wordlink. Z uśmiechem na ustach poprowadzi nawet najbardziej skomplikowany projekt i doradzi najlepsze rozwiązania. 

Ewa Migdalska Junior Project Manager

Języki: angielski, hiszpański

Koordynuje projekty tłumaczeniowe i odpowiada za kontakt z Klientem

To ona zarządza projektami językowymi powierzanymi nam przez Klientów. Zajmuje się obsługą zamówień od pierwszego kontaktu i wyceny, aż po odesłanie finalnego produktu do Klienta. Niestrudzenie czuwa nad jakością i punktualnością realizacji zleceń.

Krystyna Chmielarz Internal QA Manager/ Asystent Biura

Języki: angielski

Redaguje teksty w języku polskim i zarządza pracą biura

Strażniczka pięknej polszczyzny i poprawnej interpunkcji. Czuwa nad idealną jakością naszych tłumaczeń, płynnym przebiegiem procesów wewnątrz firmy i zarządza pracą zespołów tłumaczeniowych. Kataloguje, uzupełnia i aktualizuje informacje o naszych tłumaczach i Klientach. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze. 

Agnieszka Sababady Partner Strategiczny

Języki: angielski, niemiecki

Tłumaczka ustna języka angielskiego i niemieckiego/ Partner Wordlink ds. Klientów strategicznych

Agnieszka jest wybitną tłumaczną ustną języka angielskiego i niemieckiego, która przez lata zdobyła zaufanie najbardziej wymagających klientów. Profesjonalnie i fachowo pomaga przy rozmowach i negocjacjach na najwyższym szczeblu, a także doradzi w kwestii pozostałych usług językowych. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje nawiązując współpracę ze strategicznymi klientami Wordlink.